Wegen afgesloten door Eneco Tour op 15 oktober

Op donderdag 15 oktober rijdt wielerwedstrijd Eneco Tour door Hilvarenbeek. Daarom gelden tijdelijke verkeersmaatregelen. Fietspaden van Hilvarenbeek naar Tilburg en Goirle blijven open voor fietsers. Volg de aanwijzingen van verkeersregelaars en de aangegeven omleidingsroutes.

Welke wegen worden afgesloten? 

Wil je tussen 8.30 en 16.00 uur richting Goirle of Tilburg reizen? De volgende wegen worden tijdelijk afgesloten voor verkeer: 

  • Groot wetserwijksestraat
  • Goirlesedijk
  • Beeksedijk 
  • Kommerstraat
  • Ambrosiusweg
  • Lage Wal
  • Hilvarenbeekseweg

Verkeer van Hilvarenbeek naar Tilburg wordt geadviseerd om via de snelweg en N269 te rijden.

Fietspaden van Hilvarenbeek naar Tilburg en Goirle blijven open voor fietsers. De organisatie zet langs de route verkeersregelaars in om het verkeer in goede banen te leiden. Houdt rekening met extra reistijd.  

Werkzaamheden Goirlesedijk 

Op dit moment vinden werkzaamheden plaats aan de Goirlesedijk. Om de doorgang tijdens de Eneco Tour mogelijk te maken, worden deze werkzaamheden op donderdag 15 oktober tijdelijk stilgelegd. 
Het fietspad langs de Goirlesedijk is die dag weer toegankelijk voor fietsers. Schoolgaande kinderen en andere fietsers kunnen daarom gebruikmaken van het normale fietspad en hoeven niet via de tijdelijke omleiding over de rijbaan te fietsen.  

Wat is Eneco Tour?

De Eneco Tour is een zesdaagse wielerwedstrijd door Nederland. De derde etappe is een tijdrit met start en finish bij Stappegoor in Tilburg. Het parcours loopt ook door Hilvarenbeek. Daarom gelden op donderdag 15 oktober tijdelijke verkeersmaatregelen.

Meer informatie 

Wil je meer informatie over de Eneco Tour of de etappe in Tilburg? Kijk dan op enecotour.nl. Heb je nog vragen? Neem dan contact op met de organisatie. 

Terug naar overzicht