Op woensdag 29 oktober 2025 vinden de vervroegde verkiezingen voor de Tweede Kamer plaats. We zijn op zoek naar enthousiaste inwoners die willen helpen bij het tellen van de stemmen na sluiting van de stembureaus.
Waarom tellers nodig zijn?
Het tellen van stemmen is een cruciaal onderdeel van het verkiezingsproces. Het zorgt voor transparantie en betrouwbaarheid van de uitslag. Als teller draag je bij aan een goed verloop van de verkiezingen en help je mee aan de democratie.
Wie zoeken we?
Iedereen van 18 jaar en ouder kan zich aanmelden als teller. Ervaring is niet vereist; je krijgt vooraf duidelijke instructies. Het tellen begint direct na sluiting van de stembureaus om 21.00 uur en gaat door totdat alle stemmen geteld zijn.
Aanmelden
Wil je meehelpen? Meld je dan aan via de website www.mijnstembureau-hilvarenbeek.nl. Je ontvangt tijdig alle benodigde informatie en instructies.