Wat is er te zien?
De tentoonstelling laat op een eenvoudige manier zien hoe plaatsen in de Stedelijke Regio Breda-Tilburg zijn veranderd door de jaren heen.
Je ziet onder andere:
- Verhalen uit de regio Breda-Tilburg.
- Kaarten en foto's van dorpen en steden.
- Informatie over onderwerpen zoals woningbouw, hergebruik van gebouwen en recreatie.
De expositie laat zien hoe keuzes in de inrichting van een dorp of stad invloed hebben op de leefbaarheid en het karakter van een plek.
Hilvarenbeek: erfgoed en identiteit
In Hilvarenbeek staat het thema Identiteit Bepalend Erfgoed centraal. Daarbij speelt de kerk een belangrijke rol.
De tentoonstelling laat zien:
- waarom kerken belangrijk zijn voor Brabantse dorpen;
- hoe deze gebouwen bijdragen aan de identiteit van inwoners;
- welke kansen er zijn om kerken ook in de toekomst een betekenisvolle functie te geven.
Praktische informatie
Locatie: Cultureel Centrum Elckerlyc
Periode: 23 juli t/m 25 augustus
Openingstijden:
- Maandag: 09.00 tot 13.00 uur en 19.00 tot 20.00 uur
- Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 tot 13.00 uur
- Zaterdag: 14.00 tot 17.00 uur
- Zondag: gesloten
Meer informatie vind je op de website van CAST.
Samenwerking in de regio
De tentoonstelling is onderdeel van het programma Nieuwe Verbindingen. Dit is een samenwerking tussen CAST, BLASt en de Stedelijke Regio Breda-Tilburg (SRBT).
Met tentoonstellingen, gesprekken, workshops en artikelen onderzoeken zij belangrijke onderwerpen die spelen in de regio.
Het programma wordt mede mogelijk gemaakt door de Stedelijke Regio Breda-Tilburg en het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie.
