Eerste editie van Hunted brengt jongeren en politie dichter bij elkaar

Jongeren, politie, handhaving en jongerenwerkers gingen afgelopen donderdag de uitdaging met elkaar aan tijdens de eerste editie van Hunted in Hilvarenbeek. Het spel, wat werd georganiseerd samen met R-Newt, kindcentrum Starrebos, de politie en handhaving, was geïnspireerd op het populaire televisieprogramma Hunted.

Spannend kat-en-muisspel 

Tijdens het spannende kat-en-muisspel probeerden politieagenten, boa's en jongerenwerkers de deelnemende jongeren op te sporen en aan te tikken. De jongeren moesten juist uit handen van de ‘jagers’ zien te blijven. Dit zorgde voor een middag en avond vol actie, spanning en plezier.

Elkaar beter leren kennen 

Met deze activiteit wilden de organisaties niet alleen een leuke avond organiseren, maar ook de onderlinge band tussen jongeren en handhavingsinstanties versterken. Door elkaar in een informele en sportieve omgeving te ontmoeten, leren jongeren en professionals elkaar beter kennen. Hierdoor weten zij elkaar in de toekomst gemakkelijker te vinden, wat kan bijdragen aan een veilige en leefbare omgeving in Hilvarenbeek.

Dank aan alle betrokkenen 

De gemeente Hilvarenbeek bedankt alle betrokken partijen die deze activiteit mogelijk hebben gemaakt. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de samenwerkingspartners, vrijwilligers en begeleiders die zich hebben ingezet om ervoor te zorgen dat alles veilig en soepel verliep. De eerste editie bleek een groot succes!  

Terug naar overzicht