26 sollicitanten voor vacature burgemeester

Voor de vacature van burgemeester van Hilvarenbeek hebben 26 mensen gesolliciteerd: 14 mannen en 12 vrouwen. De meeste kandidaten hebben ervaring in de politiek of het openbaar bestuur.

Twintig sollicitanten zijn burgemeester, oud-burgemeester, wethouder, hebben een andere politieke functie gehad of werken bij een overheidsorganisatie. De andere zes kandidaten werken in het bedrijfsleven of komen uit de particuliere sector. Naast hun werk hebben zij vaak ook een of meer politieke of bestuurlijke nevenfuncties.

Op 17 juni maakten we bekend dat we op zoek zijn naar een burgemeester met lef, visie en verbindingskracht. In de profielschets staat welke eigenschappen en kwaliteiten we belangrijk vinden voor onze nieuwe burgemeester.

Terug naar overzicht