Lintjesregen 2023 in onze gemeente

Zeven inwoners uit onze gemeente zijn woensdagochtend 26 april koninklijk onderscheiden.

Koninklijke onderscheiding

Koninklijke onderscheiding

Op woensdagochtend 26 april 2023 was het weer tijd voor de jaarlijkse lintjesregen in de gemeente Hilvarenbeek. Dit jaar ging burgemeester Weys op pad om zeven inwoners (decorandi) uit onze gemeente persoonlijk te feliciteren en om hen de onderscheidingen op te spelden.

De Koninklijke onderscheidingen zijn uitgereikt aan maar liefst zeven personen in onze gemeente. Onze felicitaties gaan naar:

  • Jack van der Aa en Marian van der Aa uit Biest-Houtakker
  • Lia Stravens uit Hilvarenbeek
  • Peter de Bruin uit Hilvarenbeek
  • Henk Hoosemans uit Hilvarenbeek
  • Jos van Bussel uit Hilvarenbeek
  • Jan Pulles uit Esbeek

Lees alles over de gedecoreerden op www.hilvarenbeek.nl/lintjesregen

Aanvragen

Kent u iemand die een lintje verdient? Een Koninklijke onderscheiding aanvragen voor de Algemene Gelegenheid (lintjesregen) 2024 kan nog tot 15 juni 2023. Meer hierover leest u op www.lintjes.nl. Wilt u een voordacht starĀ­ten, stuur dan een e-mail naar Ragne Michels via r.michels@hilvarenbeek.nl.

Terug naar overzicht