Koninklijke onderscheiding voor voormalig raadslid Holleman

Voormalig raadslid van onze gemeente Tycho Holleman is koninklijk onderscheiden.

Tycho Holleman

Nederland, Den Bosch ko voor Tycho Holleman

Voormalig raadslid van onze gemeente Tycho Holleman ontving dinsdagavond tijdens de laatste vergadering van Provinciale Staten een koninklijke onderscheiding uit handen van Ina Adema, commissaris van de Koning.

13 jaar volksvertegenwoordiger

Tycho Holleman was in de periode van 11 maart 2010 tot 29 maart 2022 raadslid van onze gemeente. Vanaf 11 maart 2022 was hij lid van de Provinciale Staten van Noord-Brabant. Nu stopt hij met deze functie, waarmee er na 13 jaar een einde komt aan zijn inzet als volksvertegenwoordiger.

Tycho Holleman is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Van harte proficiat met deze onderscheiding!

Terug naar overzicht