Cadeautje voor alle mantelzorgers

Haal nu uw mantelzorgwaardebon bij Contour deTwern of dorpsondersteuner.

 

Wij vinden het fantastisch dat u voor iemand zorgt die dat nodig heeft. Als blijk van waardering krijgen mantelzorgers die zorg verlenen in onze gemeente een cadeautje in de vorm van een ‘Mantelzorgwaardebon’.
 

Waardebon

U bent mantelzorger wanneer u langdurig en onbetaald voor een ziek familielid of zieke vriend zorgt. Verleent u mantelzorg aan iemand in de gemeente Hilvarenbeek? Dan kunt u de Mantelzorgwaardebon ophalen bij ContourdeTwern op Vrijthof 11 tijdens de Inloop op dinsdag en donderdagmorgen tussen 09.00-12.30u of bij een van de andere dorpsondersteuners in onze gemeente https://www.hilvarenbeek.nl/dorpsondersteuners. Vraag ernaar!

Ondernemend Hilvarenbeek

Deze waardebon kunt u vervolgens inleveren bij alle winkels die aangesloten zijn bij Ondernemend Hilvarenbeek. Zo kunt u bijvoorbeeld een bloemetje kopen of gezellig ergens een broodje eten!

 

 

Terug naar overzicht