Asbestvragen? Bel of app de Asbesttelefoon

Bel de Asbesttelefoon bij vragen over asbest.

Bel de Asbesttelefoon bij vragen over asbest.

Bel de Asbesttelefoon bij vragen over asbest.

Vanaf 1 april 2023 kunt u met al uw vragen over asbest of meldingen terecht bij de Asbesttelefoon van Omgevingsdienst Midden- en West-Brabant. Dit varieert van informatie over uw sloopmelding tot instructies voor het verwijderen van asbest. Bel of app naar de Asbesttelefoon: 06-52857323.

De Asbesttelefoon is op werkdagen telefonisch bereikbaar van 08:00 tot 12:00 uur. Buiten deze tijden kunt u uw vragen stellen via Whatsapp. U ontvangt dan op werkdagen binnen 24 uur een reactie. Kijk voor informatie over asbest ook op omwb.nl/asbest

Asbest verwijderen in onze gemeente

Wanneer u in onze gemeente asbest verwijdert uit uw woning, moet u altijd een sloopmelding doen. Lees meer informatie hierover op onze website.

 

Terug naar overzicht